Producenci

 

O FIRMIE:


Marka Bernard Cassiere została założona w 1991 roku przez dyrektora francuskiej grupy koncernu Sothys,pana Bernarda Mas. Szybko zaczęła odnosić sukcesy na międzynarodowym profesjonalnym rynku kosmetycznym, a dzięki temu, że jest prekursorem pielęgnacji czekoladą i jako pierwsza wprowadziła ekstrakt z bambusa do produktów kosmetycznych, zyskała sławę marki o niekonwencjonalnych rozwiązaniach, interesującej i inspirującej.

KREATYWNOŚĆ | ORYGINALNOŚĆ | WSPÓŁCZESNOŚĆ | NATURALNOŚĆ 

Tymi czterema słowami najkrócej można określić  markę Bernard Cassiere.

W trakcie poszukiwania  produktów o najwyższej jakości, przy jednoczesnej dużej tolerancji przez skórę, z pewnością zainteresują się Państwo prezentowaną marką.

A oto powody, dlaczego warto:

Wiodącymi składnikami wszystkich produktów Bernard Cassiere są składniki pochodzące z natury, co daje gwarancję tolerancji przez skórę;

Obecność Bernard Cassiere  w międzynarodowej grupie Sothys (Sothys, Bernard Cassiere, Simone Mahler), sprawia,  że marka korzysta z najnowszych osiągnięć  wspólnego laboratorium Soredec. Posiada certyfikat ISO 9001, który na każdym etapie produkcji gwarantuje jakość produktów, a także certyfikaty: Dobrej Produkcji i Ochrony Sanitarnej (AFSSAPS). Hala produkcyjna laboratorium Soredec spełnia standarty farmaceutyczne;

Koncepcja marki Bernard Cassiere opiera się na kompleksowym podejściu do pielęgnacji. Oznacza to, że BC nie tylko proponuje zabiegi i produkty przeznaczone do profilaktyki skór o określonym profilu, ale także uwzględnia zaburzenia występujące pod wpływem różnych czynników zewnętrznych, zmian klimatycznych i problemów wewnętrznych. Marka Bernard Cassiere pozwala kosmetyczce na kreowanie rodzaju pielęgnacji, która zaspokoi zarówno potrzeby skóry wynikające z jej cech, ale także uwzględni czasowe problemy;

 Według Bernard Cassiere: nadrzędną rolą kosmetyczki jest praca nad zachowaniem równowagi skóry klienta, a produkty które proponuje marka, mają być narzędziem do wypełnienia tej roli.

 

                                                                             ***

 

Hurtownia Nail Center Paulina Horzela jest jedynym dystrybutorem marki Bernard Cassiere w Polsce. Francuska marka oferuje wysokiej jakości produkty na bazie naturalnych składników, przystosowane do każdego rodzaju cery. 

 
OFERTA DETALICZNA:
Produkty zaczynające się kodem 18, mniejszej pojemności - pakowane w eleganckie pudełka. Zakupu może dokonać każda osoba fizyczna.
 
OFERTA PROFESJONALNA:
Produkty zaczynające się kodem 38, większej pojemności - pakowane w tuby - dodatkowo dla osób działających aktywnie w branży kosmetycznej (salony kosmetyczne) oferta poszerzona jest o atrakcyjne ZABIEGI KOSMETYCZNE z każdej linii, by móc zapewnić swoim klientkom perfekcyjnie naturalną opiekę w swoim salonie kosmetycznym.
 
Zapewniamy atrakcyjne zniżki dla salonów kosmetycznych na produkty detaliczne oraz profesjonalne. Ponadto oferujemy pełne polskie instrukcje wykonania każdego zabiegu, jako jedyny dystrybutor marki Bernard Cassiere na terenie Kraju oraz rozbudowaną ofertę szkoleniową, którą znajdziecie Państwo w zakładce SZKOLENIA. Ponadto zapewniamy pełną opiekę merytoryczną naszego szkoleniowca.
 
Nawiązujemy również współpracę z hurtowniami kosmetycznymi.
 
ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PEŁNĄ OFERTĄ.
 
                                                                                ***
 
 

PRODUKTY BERNARD CASSIERE W GABINETOWEJ POJEMNOŚCI DOSTĘPNE TYLKO DLA PROFESJONALISTÓW NA STONIE WWW.BCPARIS.PL PO ZAREJESTROWANIU KONTA.

PRODUKTY PROFESJONALNE BERNARD CASSIERE - kliknij w link

 

 
Bernard Cassiere Krem tonujący 50ml Bernard Cassiere Krem tonujący 50ml
Cena: 121,00 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl